#1 2007-01-29 21:25:26

Grubass Zioom

Zielony

Zarejestrowany: 2007-01-29
Posty: 19
Punktów :   

Małe Problemiki

No więc zaczne tak. Nie to że narzekam ale są częste lagi. Czasami fast atk sie kładzie i musze czekać zanim zabije potworka. Manarune odnawia mało życia i many. Powinno być coś droższego ale odnawiającego wiecej Hp i Mp. Np 50%. Mało ludu długo trwają Fragi. Powinien być Npvp przynajmniej przez godzine. Train monki. Exp x5. Więcej domków. W domku powinna być wanna i kibel. Łóżko i dziewczyna. Sklepy z ciuszkami(outiw). Kluby nocne. Sporzywczaki.

Offline

 

#2 2007-01-29 21:58:11

Frugo

Administrator

Zarejestrowany: 2007-01-16
Posty: 47
Punktów :   

Re: Małe Problemiki

Jako tutor... niewiem czy moge komentowac cos takiego i mowic co mysle na ten temat i mowic co sie zdarzy za niedlugo... Slyszelismy obiecanki Devila w stosunku do mapy... Mowil ze zrobi i wogule... Niestety.. nie zrobil i widac ze sie nie ma zamiaru za to zabrac... Napisalem dzisiaj do niego ze moge mu ulepszyc mape ktora jest teraz + dodac kilka nowych czarow i potworow... Ale to wszystko zalerzy od Devila czy mi wysle na emaila plik z mapa ( caly folder world ) i house.xcb bym mogl zrobic nowe domki. Co do Grubass Zioom oto moj komment... nie potrzebny jest wiekszy exp badz Npvp... to jest wlasnie dobre trzeba zauwazyc ze czesc wysoko lvl'owych graczy pomaga tym gorszym... ale zostawmy to bez komentarza bo nei zawsze tak jest... Dobra a teraz konkret co do tego co JA mam zamair zrobic w nowej mapie... po 1) bedzie nowe miasta gdzie beda nowe hatki ( nie bedzie NPC gdyz uwazam ze to bez sensu i tak zadko gracze z nich korzystaja [ Poza Dark Rodo ] ) beda nowe expowiska ( w tym expowisko Hero ; Demon ; Orshaball'i ; Warlockow , Necromancer ; Ghostow i Demon skeletownow ; Dragonow z Dragon Lordami ; Crown Hero ; Drakanow ; Serpen Spawnow ; Dark Masterow ; Demon Warriorami ; Bolugderem ; Golden Elfow ; Jedi ; Adept of Hell Fire ; Warrior of Hell Fire ; Master of Hell Fire i King of Hell Fire + potwor ktory nie bedzie pokazywac sie na mapie tylko jesli GM zdecyduje zostanie stworzony na mapie ktory bedzie ciezko zabic i bedzie dawal w cholere duzo expa ... Bedzie nowie miejsce Zwane Hell Fire. Jak mapa bedzie skonczona Zauwazycie zmiany ( dokladniej bedzie mozna zauwazyc jak sie bedzie szlo na Zamek gdyz jak ja robie mape pisze wersje mapy wiec jesli dostane ten plik i zostanei zmieniona to zapewne bedzie pisalo 1.7 z klockow badz bialego marmuru ( floor taki ) ... Aha i jeszcze jedno co mam do powiedzienia bo teraz przeczytalem do konca wiadomosc "Grubass Zioom" Nie mzoe byc lozek gdyz bugi beda wystepowac... panienki mozna wstawic tylko one nic nie beda robic. Nie zrobimy sklepow z outfitami ( albo ze te outfity beda potworami tak jak ja mam Necromancera na stale ) gdyz Tibia na ktorej gramy to 7.6 a nie 7.9 gdzie sa wyjebane outfity z addonami przeroznymi !!... Wiec Ludzie jak chcecie nowa mape to wypowiadajcie sie tutaj... i proscie Devila by przeslal mi mape na Emaila jak go przekonacie wczesniej to wczesniej dostaniecie nowa mape... z Gory Thx Moj Email jak ktso potrzebuje to <<<<< pogo.tibia@gmail.com >>>>>

@Edit by Dev~
Widze ze ci Frugo zalezy.
2 sprawy.
1.Tutor jest po to zeby sie skarzyc,komentowac i upominac ;] ( bez obrazy )
2.Skoro ci tak zalezy to ci wysle ta mapa a ty mi wyslij te potworki (daj na ftp swoje) lecz niedam ci dostepu do naszego housesu ;] dam ci mapke i spawn ... oki? wiem ze oki to nieodpisuj :] ale jeszcze jedna zecz odnosni monstow....zrobil bys jakiegos potwora dla lvli : 20-30(zeby byl loot kasiaty ;]) i dla lvli 60-80 ( wiecej exp niz demon i szybciej sie zabija)

A PO 3. TEN DZIAL JEST OGOLNIE O TIBI NIE O OTS ! ! ! ZAPAMIETAJCIE TO

Offline

 

#3 2007-02-10 14:32:50

Devil

Administrator

Zarejestrowany: 2006-12-22
Posty: 152
Punktów :   
WWW

Re: Małe Problemiki

@Grubass Zioom
Ehe da sie to wszystko robic ale chcialo by ci sie sciagac oddzielna tibia do gry na tym OTS? bo niesadze -.-

Offline

 

#4 2007-02-13 07:35:48

Mag Alli Ge

Zielony

Zarejestrowany: 2007-02-11
Posty: 46
Punktów :   

Re: Małe Problemiki

Ale żeś się opisał Frugo, nieźle.

Offline

 

#5 2007-02-14 11:32:29

Monia

Moderator

Zarejestrowany: 2007-01-13
Posty: 128
Punktów :   

Re: Małe Problemiki

niom nie bola cie palce od tego pisanie


"Jestem Więc pisze nie ma mnie to nie pisze"
Name :Monia               Level:505             Prof:Master Sorcerer

Offline

 

#6 2007-02-15 07:49:51

Frugo

Administrator

Zarejestrowany: 2007-01-16
Posty: 47
Punktów :   

Re: Małe Problemiki

ja lubie tyle pisac.. jak to moja babka od pola powiedziala.. zostane w przyszlosci przejebany filozofem gdyz uwielbiam rozpowiadac sie na tematy... zresta ja sam uwazam ze jak sie rozpsize i powie sie to co sie ma na mysli to bedize wsyzystko ajsne...  i puzniej nei bedzie nie domowien... a wlasciwie... to mne inie boal gdyz zapieradam co dziennie i pisze przejebane programy w Delphi itp ... ( Wczoraj Wygralem konkurs Informatyka 2007 - szkolny konkurs na tworzenie programow )

Offline

 

#7 2007-02-15 11:20:10

Devil

Administrator

Zarejestrowany: 2006-12-22
Posty: 152
Punktów :   
WWW

Re: Małe Problemiki

@up
Frugo...Jaki napisales program jesli mozna wiedziec ? :]
Moze chcial bys byc naszym koderem ? xD
Tylko czy ty znasz c++? xD

Offline

 

#8 2007-02-17 08:38:05

Honda

Zielony

Zarejestrowany: 2007-02-16
Posty: 8
Punktów :   

Re: Małe Problemiki

Jak ja bym pisała aż tyle to chyba by mi palce odleciały. xD

Offline

 

#9 2007-02-17 09:11:41

Frugo

Administrator

Zarejestrowany: 2007-01-16
Posty: 47
Punktów :   

Re: Małe Problemiki

moge byc... tylko msuze sie rozkminic w c++... ale to pozniej bo teraz to robie mape nie . ??

Aha i info dla Devila i dla Graczy... Juz Prawie jest wersja mpay 1.0 jak bedzie gotowa podstawowa to wysle.. a pozniej z Devilem bedzimey powoli updatowac i zmieniac mape.. uwazam ze to dobry pomysl...

Offline

 

#10 2007-02-17 15:03:03

Ozi

Zielony

Zarejestrowany: 2007-02-01
Posty: 25
Punktów :   

Re: Małe Problemiki

Ja mam takie male problemiki:):




1. Gdzie mam expic???


2. Czemu mam debugi?????

Offline

 

#11 2007-02-17 18:07:15

Devil

Administrator

Zarejestrowany: 2006-12-22
Posty: 152
Punktów :   
WWW

Re: Małe Problemiki

@up
1.Nooby przy dp ? zart oczywiscie :haha:
2.a boja wiem xD

Offline

 

#12 2007-02-18 13:52:20

Fox

Moderator

Zarejestrowany: 2007-02-18
Posty: 216
Punktów :   

Re: Małe Problemiki

@Ozi
1. Masz całą mapkę do expienia ^^
2. Może ktoś się bawi... -,-

Offline

 

#13 2007-03-04 09:24:04

Piekna Cornelia

Zielony

Zarejestrowany: 2007-03-04
Posty: 69
Punktów :   
WWW

Re: Małe Problemiki

Hih
ma debugi bo....
niewiem sama a po 2 ja tez niewiem gdzie mam expic a  ozi juz wie a mi nie powie

Offline

 

#14 2007-03-05 19:09:06

MrGi

Zielony

Zarejestrowany: 2007-03-05
Posty: 26
Punktów :   

Re: Małe Problemiki

Tez mam czasami debugi nawet czasami wlogowac sie niemoge

Offline

 

#15 2007-03-05 19:34:15

Ozi

Zielony

Zarejestrowany: 2007-02-01
Posty: 25
Punktów :   

Re: Małe Problemiki

Mysle ze tibia niema zadnych wad, oprocz boltow......

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora