#1 2007-03-19 21:42:36

Devil

Administrator

Zarejestrowany: 2006-12-22
Posty: 152
Punktów :   
WWW

Restart postaci

Tutaj wypowiadac sie kto jest za restartem postaci ;] (Pomysl Fruga)

Offline

 

#2 2007-03-19 21:54:52

Frugo

Administrator

Zarejestrowany: 2007-01-16
Posty: 47
Punktów :   

Re: Restart postaci

Juz Wszytko tłumacze czemu mam taki pomysł.
Więc, jest przesadzone... wiekszosc graczy ma powyzej 150 lvl. to jest przesadzone... nie ma zadnej frajdy.
Proponuje reset charow gdy beda gotowe nowe czary, nowe potwory, nwoe expowiska, nowe questy , nowe pvp areny , moze kilka nowych skryptow. Poniewaz wiem ze tak terz sie na pewno nie zgodzicie pytam sie czy odpowiadalo by wam gdyby
1) Osoba powyzej 150 lvl dostala na start MPA
2) Osoba powyzej 100 lvl dostala na start 5 cc
3) Osoba powyzej 50 lvl dostala na start 1 cc
4) Kazda Osoba By mogla prosic o pomoc GM'a badz Senior Tutora o pomoc az nie dojdzie do 45 lvl ( pomoc w zdobywaniu expa i mlvl badz skilli )
5) Dla kazdego Gracza Domek gdyz bedzie specyficzne miejsce gdzie bedzie masa domków do kupienia najprawdopodobniej 4:3 kratki taki nei za duzy nei z maly...
Piszcie tu odpowiedzi... jesli wyjdzie ze wolicie grac bez zabawy to bedzie grac tak jak graliscie na starych charach. To tyle... Czekamy do poki nie bedzie all gotowe. z Gory Dziekuje. Frugo

Offline

 

#3 2007-03-19 21:59:26

Pikachu

Zielony

Zarejestrowany: 2007-03-13
Posty: 44
Punktów :   

Re: Restart postaci

Witam Wypowiadam Sie W Imieniu Moim i Swoich Kumpli co Nie Mają Tu Kont Wnosze O Nie Kasowanie Kont. W Przypadku Takiego Nie Najleprzego Playera Wbicie 100 LvL Dużo Zajmowalo Więc Może Sie Zdenerwować I Przestać Grać ... Z Moich Informacji Już 8 Osób Chce Przez Ten Pomysł Zrezygnować Dlatego Próbuje ich przekonać lecz gdy tak sie stanie wszystko pójdzie na marne ;(


Głos Za NIE
  Dziękuje Pikachu

Offline

 

#4 2007-03-19 22:39:14

Śpioch

Zielony

Zarejestrowany: 2007-03-19
Posty: 11
Punktów :   

Re: Restart postaci

Nie będę krytykował zbyt bardzo tego pomysłu ale powiedz mi Devil i ty Frugo jedno jaki to ma sens bo według mnie nie ma żadnego... wbijam już sporo czasu level aż tu nagle pomysł Fruga aby dać reset charów bo kolesie mają za wysokie levele...
i co ?? wbije znowu z 8 osób 150 lvl+ i co znowu reset charów jak będzie reset charów to odrazu zakładam że nie gram a tego możesz się spodziewać


Jestem Za Nie !

Pzdro by Maslana...

Offline

 

#5 2007-03-19 23:02:00

Pikachu

Zielony

Zarejestrowany: 2007-03-13
Posty: 44
Punktów :   

Re: Restart postaci

No Więc Zprostuje ....
Tak o ruzumiem reset mapki fakt mi już sie znudziła bo znam całą na pamięć ... respy też można by było dodać inne nowe leprze może jakieś nowe potworki ? reset tutorów mi pasi mimo że sam mam 1 tutora ... miotełki jak dla mnie mogły by nie istnieć wtedy by nikt niekogo nie okradał ... ale reset harów (fatal idea) może zastosujecie rady może nie dorzucam sie do Maślanki ja też grać nie będe i nie spodziewajcie sie że chociaż połowa hight lvl wejdzie

Pozdro For All
See You In OTS... Jak Nie Bedzie Resetów <HaHa> xD

Offline

 

#6 2007-03-20 08:52:32

798895

Zielony

Zarejestrowany: 2007-03-10
Posty: 30
Punktów :   

Re: Restart postaci

ja jestem za restartowanie kont masz racje frugo to dobry pomysl bo juz sie nudzi co miecie sie wszystkie potwory i co  i tak caly czas to jest nudne jestem za

Offline

 

#7 2007-03-20 12:28:53

Fox

Moderator

Zarejestrowany: 2007-02-18
Posty: 216
Punktów :   

Re: Restart postaci

Ja jednak jestem za resetem charów o ile nie będzie reset Senior Tutorow no i oczywiście Gm'ów
Frugo ma racje! Tu nie ma żadnej zabawy:/ Mapa jest, ale jest dużo licznych błędów i nie dogodności. Wymienie pare z nich:
1. Debugi - zdarzają się teraz coraz częściej (akurat mi)
2. Crashe - o tym to chyba nie musze nawet wspominać
3. Brak bed system - nie musi być, ale byłoby fajniej
4. Mała liczba miast - miast jest za mało Kiedy przychodzą new ludzie to odrazu chcą znaleźć sobie domek, ale tutaj spotyka ich niespodzianka W mieście nie ma rzadnego domku
5. Brak jakichkolwiek wysp - chociaż jedna No nie wiem Taka nawet dla hig lvl, że npc przeowźi tylko lvl wyższych od 100
6. Mało expowisk - powinno być zdecydowanie więcej expowisk. Tak posegregować: lov level, midium level i hig lvl, bo tutaj to jest jeden wielki burdel
7. Znikający npc i brak dla nich odpowiednich stanowsik - powinno być ta, że każdy npc ma swoje miejsce (np. jakis stragan) i nie powinien znikać.
8. Questy - o nich to nawet nie wspominam, bo może i jest pare questów w Dark Castle, ale brakuje takich pobocznych w różbnych miejscach
9. Czary - Sorc i Drut mają wystarczająco czarów, ale np. taki knight, albo palek mogliby miec jakies ofensywne czary, albo hcociaz defensyne
10. Brak areny walk (to chyba pvp areny) - chodzi mi o takie areny do turniejów. Byla jedna na starej mapce i chcialbym, aby bylo takich kilka. Przydały by się na jakies turnieje, albo konkursy.

Toyle chyba wystarczy, ale to i tak nie są wszystkie niedogodności. Jeśli Frugo, który mam nadzieje zrobi jakomś nowa mape postara się o zapewnienie chociaż większości z tego to bedzie dobrze

Offline

 

#8 2007-03-20 14:04:33

Piekna Cornelia

Zielony

Zarejestrowany: 2007-03-04
Posty: 69
Punktów :   
WWW

Re: Restart postaci

Fox....
Zgadzam sie z tymi crashami,z małą ilością domków i jeszcze z innymi ale nie chce mi sie pisać

Offline

 

#9 2007-04-08 21:36:16

Yoh

Zielony

Zarejestrowany: 2007-03-18
Posty: 36
Punktów :   

Re: Restart postaci

J atez sie z toba zgadzam fox



Muj glos to nie
dziekuje Yoh

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
ile kosztuje koszatniczka adopcja psa jak się przygotować